Kancelaria

Kancelaria Adwokacka „Wiza Paplaczyk” funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2005 roku, oferując niezmiennie profesjonalną oraz kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz świadcząc pomoc prawną na rzecz osób fizycznych.

Łączymy prawnicze doświadczenie z młodością oraz dynamizmem działania, co pozwala w dobie coraz silniejszej konkurencji dostosować świadczone usługi do najwyższych wymagań rynku i samych Klientów.

Partnerzy kancelarii są członkami Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu, a także członkami zarządu Zrzeszenia Prawników Polskich, co gwarantuje wykonywanie obsługi prawnej zgodnie z najwyższymi standardami oraz zasadami etyki zawodowej.

Jako profesjonalna polska firma prawnicza posiadamy wszelkie kwalifikacje, by zapewnić na najwyższym poziomie bieżącą obsługę i ochronę prawną we wszystkich dziedzinach prawa tak krajowego, jak europejskiego, czy międzynarodowego.

Obsługa prawną prowadzimy na obszarze całego kontynentu europejskiego w językach polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

W zakresie swojej działalności Kancelaria jest stowarzyszona z kancelariami prawnymi m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwajcarii i Irlandii. Ponadto współpracujemy z licznymi kancelariami notarialnymi, komorniczymi, firmami audytorskimi i instytucjami finansowymi, co umożliwia elastyczne dostosowywanie proponowanych rozwiązań do bieżących potrzeb Klienta.